KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9741141
nr 974 1141
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), bygge, signerade, -88, motivet: 42x56, oramade
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 20:32:43
13/8 08:10:39
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén